Романс

Купити насіння Романс

Романс

Соняшник

Простий міжлінійний гібрид лінолевого типу.

Реєстратор сорту – ІР ім. В. Я. Юр’єва НААН.

У Реєстр сортів рослин України внесений в 2010 р.

Рекомендована зона вирощування: лісостепова, степова.

 

Сортовирізняльні ознаки: висота рослини – 160 см; кошик злегка випуклої форми діаметром до 20 см; лушпинність – 22 %; панцирність - 99,6%; маса 1000 насінин до 50 г; вміст олії в насінні – 50,0 %.

Біологічні особливості: група стиглості – ранньостиглий, вегетаційний період – 104 доби. Стійкість до вилягання – висока. Стійкість до обсипання – висока. Стійкість до ураження несправжньою борошнистою росою – висока. Стійкість до ураження вовчком – висока. Досить витривалий до посухи та ураження кореневими гнилями.

Господарські ознаки: потенціал урожайності гібрида – 4,0 т/га. Рекомендована густота - 50 тис./га. Товарні посіви не потребують десикації. Для забезпечення високого вмісту лінолевої кислоти в олії необхідно вирощувати цей гібрид на відстані від олеїнових 1500 метрів. Підготовка ріллі до посіву, а також насіння – загально прийнята.

Посів батьківських форм здійснюється в два строки (відновник фертильності пилку необхідно висівати після появи сходів материнської форми). Урожайність материнської форми до 1,3 т/га та залежить від наявності бджолосімей (норма – 3 вулики/га). Десикації не потребує. Вихід кондиційного насіння складає 65-70 %.

В нас ви можете придбати насіння гібриду Романс за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіма гібридами соняшнику ви можете ознайомитись на сторінці: Соняшник.
Ознайомитись з цінами на насіння гібриду Романс можна у Каталозі продукції.

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.