Статна

Купити насіння Статна

Статна

Пшениця озима м’яка

Реєстратор сорту - ІР ім. В. Я. Юр’єва НААН.

У реєстр сортів рослин України внесений у 2011 році

Рекомендована зона вирощування: Лісостепова та Степова.
Різновидність: erythrospermum.
Апробаційні ознаки. Колос з великою кількістю воскового нальоту, при достиганні стає білого кольору, має циліндричну форму, довжиною від 8 до 9 сантиметрів. Щільність - середня. Колоскова луска має ланцетну форму, зубець колоскової луски середньо зігнутий. Має середнє за розміром, скошене плече колоскової луски. Зерно сорту Статна овальної форми, червоного кольору з опушеним широким чубком. Маса 1000 зерен складає 41,3 грам.

Біологічні особливості. Середньорослий, середньостиглий сорт. Заввишка рослини - 90 см. На верхньому міжвузлі сильний восковий наліт. Стебло середньої товщини, міцне та стійке до вилягання. Сорт Статна формує більше 700 продуктивних пагонів на 1 м2. Має високу кущистість. Сорт з підвищеною зимостійкістю. Сорт має 7,5 балів при штучному проморожуванні. У польових умовах стійкий до основних хворіб.

Господарські ознаки. Сорт високоврожайний. Якість відповідає усім вимогам до сильних пшениць. Вміст клейковини від 26 до 28 %, білків від 12,0 до 14,0 %. Об'єм хліба зі 100 грам борошна - 700 мл. Сила борошна до 464 о.а.,

Врожайність:
Потенційна - 11,0 т/га.
Конкурсне сортовипробування інституту у 2008 році - 9,54 т/га.
ДПДГ «Елітне» (виробничі умови 2012 рік) – 7,31 т/га.
Середня врожайність на п′яти ДСС Лісостепу у 2011 році - 7,70 т/га.
Червоногвардійська ДСС (в степу) - 8,37 т/га.
Червоногвардійська ДСС (в лісостепу) - 9,14 т/га.
Агротехнічні вимогиДо умов вирощування невибагливий, Має універсальний тип використання. Придатний до вирощування після будь-яких попередників, кращими з яких є зайняті пари, чорний пар, кукурудза на силос, багаторічні трави. Можна вирощувати за звичайною та інтенсивною технологіями, При інтенсивній технології та оптимальних дозах мінеральних добрив формує максимальний врожай. При вирощуванні необхідно застосовування систем захисту рослин від хвороб та шкідників. Перед посівом насіння потрібно протруïти фунгіцидом та інсектицидом. Строки сівби: загальгоприйняті для озимої пшениці.

Норми висіву насіння:
після пару - 4,5 млн. схожих зерен на 1 га.
після непарових попередників -  5,0 млн. на 1 га.

В нас ви можете придбати насіння сорту Статна за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Статна можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.