Славна

Купити насіння Славна

Славна

Пшениця озима м’яка

Оригінатор. Інститут фізіології  рослин і генетики НАН України. Миронівський інститут пшениці ім. В.М. Ремесла НААН України. Занесений до Реєстру сортів рослин України на 2011 рік для вирощування в Поліській, Лісостеповій та Степовій зонах України.

Біологічні ознаки. Сорт короткостебловий, високоінтенсивного  типу. Середньоранній, вегетаційний період 278-281 день.  Високостійкий до вилягання, борошнистої роси та бурої листкової іржі, стікання, проростання та осипання зерна. Має підвищену зимостійкість та посухостійкість. Різновид – еритроспермум.

Господарські ознаки.  Сорт створений для добрих господарів. Сорт високоурожайний. На високому фоні мінерального живлення забезпечує рекордні урожаї. За даними оригінатора за роки конкурсного випробування (2007-2009 роки) середня урожайність  сорту Славна складає 102, 4 ц/га, що на 14,9 ц/га перевищує врожайність  стандарту.

Агротехнічні вимоги. Сорт необхідно розміщати по кращих попередниках. Він потребує, добре реагує і витримує високі фони мінерального живлення. Специфічним для мінерального живлення сорту є необхідність ранньовесняного підживлення по мерзлоталому грунту та внесення добрив з осені.

Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити також 2-3 разовий захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу Альто-супер, Фалькон чи Фолікур. З метою отримання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення карбамідом-N  в кількості 10-15 кг /га   у фазі колосіння – молочна стиглість. Норма висіву насіння 5,5-6,0 млн схожих зерен на 1 га залежно від зони та вологозабезпечення. Сівбу проводити  в другій половині оптимальних строків.

Якість зерна. Борошномельні  та хлібопекарські властивості добрі й відмінні. Зерно сорту Славна містить 13,0-14,4 % білка, 28,9-35,8 % сирої клейковини, сила борошна 328-343 а. о., об’єм хліба із 100 г борошна 1000-1100 мл, загальна оцінка хлібопекрських якостей 7,9-8,2 бала. Віднесений до сильних пшениць.

Особливості сорту. 

 - має подовжений період післязбирального спокою, що необхідно враховувати при визначенні схожості насіння,

- схильний до перехресного запилення, що спричиняє незначну варіабельність висоти стеблостою в межах основного фенотипу сорту,

- глибина загортання насіння повинна бути не більше 5-7 см.  

В нас ви можете придбати насіння сорту Славна за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Славна можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.