Приваблива

Купити насіння Приваблива

Приваблива

Пшениця озима м’яка

Реєстратор сорту - Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН.

 

Рік внесення до Реєстру сортів рослин України - 2015 рік для вирощування в Лісостеповій зоні України.

Апробаційні ознаки. Різновид lutescens. Колос з помірним восковим нальотом, при достиганні білий, пірамідальної форми, довжиною 9-10 см, середньої щільності. На верхівці колосу наявні зубці. Зерно червоне, овальної форми з широким опушеним чубком. Маса 1000 насінин - 41,3 г.

Біологічні особливості. Сорт середньостиглий, відноситься до середньорослого типу, висота рослин складає – 107 см, стебло середньої товщини, міцне, стійке до вилягання з помірним восковим нальотом на верхньому міжвузлі. Форма куща напівпрямостояча. Має високу кущистість і здатен формувати більше 700 продуктивних пагонів на 1 м2. Має підвищену зимостійкість, яка при штучному проморожуванні складає 7,5 балів. В польових умовах має високу стійкість до борошнистої роси, бурої іржі, септоріозу, летючої сажки.

Господарчі ознаки. Високоврожайний сорт. Потенційна врожайність 11,0 т/га.. В конкурсному сортовипробуванні інституту 2015 року урожайність сорту дорівнювала 8,4 т/га. Максимальна урожайність в 2015р. була отримана на Маньківській ДСС ‑ 9,5 т/га;Вінницькій ОДЦЕСР ‑ 8,4 т/га, Миргородській ДСС – 7,6 т/га.

Якість відповідає вимогам до цінних пшениць. Вміст білка 12,8%, клейковини – 25%, сила борошна – 280 о.а., об'єм хліба зі 100 г борошна 670 мл.

Агротехнічні вимоги. Сорт універсального типу використання, невимогливий до умов вирощування. Придатний для вирощування по різних попередниках, кращі чорний пар, зайняті пари, багаторічні трави, кукурудза на силос за звичайною та інтенсивною технологією, максимальний врожай формує при застосуванні інтенсивної технології та оптимальних доз мінеральних добрив. При вирощуванні необхідно проводити захист рослин від хвороб і шкідників. Насіння перед посівом необхідно протруювати фунгіцидом в суміші з інсектицидом. Строки сівби загальноприйняті для зони.

Норма висіву насіння становить 4,5 млн схожих зерен на 1 га  по пару i 5,0 млн за непаровими попередниками.  

В нас ви можете придбати насіння сорту Приваблива за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Приваблива можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.