Подолянка

Купити насіння Подолянка

Подолянка

Пшениця озима м’яка

Оригінатор: Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Миронівський інститут пшениці ім. Е.М. Ремесла УААН.

Занесений до Реєстру сортів рослин України на 2003 рік для вирощування в Поліській, Лісостеповій та Степовій  зонах України на богарі та зрошенні. Національний стандарт для усіх зон України.      Біологічні ознаки:    Різновидність лютесценс. Сорт середньо стебловий, інтенсивного типу, середньостиглий. Має високі зимо- та посухостійкість, стійкість до обсипання зерна навіть за перестою, середньо стійкий до вилягання та ураження борошнистою росою, бурою листковою іржею, кореневими гнилями. Відноситься до сортів універсального використання. Забезпечує отримання високих і стабільних по роках урожаїв на різних фонах мінерального живлення. Сорт невибагливий до умов вирощування, має високу екологічну пластичність і є по суті страховим сортом.

Продуктивність: Сорт Подолянка як менш вибагливий до умов вирощування має також вагомі переваги над іншими сортами по середніх та задовільних попередниках та на середньому й бідному агрофонах. Характеризується доброю регенераційною здатністю, інтенсивним початком відростання і швидким приростом вегетативної маси, витривалістю до весняних похолодань, має високу кущистість, густий стеблостій, добре заглушує бур’яни. Урожай зерна в державному сортовивченні (2001-2002 р.р.) у 52 сортодослідах становив 60,0-87,0 ц/га.

Якість зерна. Борошномельні та хлібопекарські властивості відмінні. Зерно Подолянки містить 13,5-14,7% білка, 28,7-31,5% сирої клейковини, сила борошна 320-410 а.о., об’єм хліба із 100 г борошна 1100-1200 мл, загальна оцінка хлібопекарських властивостей 4,0-4,5 бала. Віднесений до сильних пшениць. При належній агротехніці генетика сорту забезпечує отримання високоякісного зерна.

 

В нас ви можете придбати насіння сорту Подолянка за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Подолянка можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.