Малинівка

Купити насіння Малинівка

Малинівка

Пшениця озима м’яка

ОРИГІНАТОР: Інститут фізіології рослин і генетики HAH України.

ЗАНЕСЕНИЙ ДО РЕЄСТРУ СОРТІВ РОСЛИН УКРАЇНИ в 2014 році для вирощування в зонах Степу, Лісостепу та Полісся України.

БІОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ: сорт Малинівка короткостебловий, висота рослин 88-92 см., середньостиглий, вегетаційний період 281-287 днів. Стійкий до вилягання та осипання. Має високу зимостійкість та посухостійкість. Стійкий до ураження основними хворобами та шкідниками, до стікання та пророс­тання зерна в колосі. Різновидність еритроспермум.

ЯКІСТЬ ЗЕРНА: борошномельні та хлібопекарські показники сорту від­мінні. Зерно містить 14,0-14,7 % білка, 29,2-30,9% сирої клейковини, сила борошна 305-349 а.о., об'єм хліба із 100 г борошна 1100-1210 мл, загальна хлібопекарська оцінка 8,2-8,5 бала. Сильна пшениця.

ГОСПОДАРСЬКІ ОЗНАКИ: сорт високопродуктивний. За даними оригінатора (ІФРГ HAH України), у роки конкурсного випробування (2007-2012 рр.) середній урожай сорту Малинівка становив 89,7 ц/га, що на 7,8 ц/га переви­щувало урожайність національного стандарту.

Урожай зерна сорту у державному сортовивченні (2011-2013 рр.) у 35 сортодослідах становив 50,3-103,0 ц/га. Середня урожайність в зоні Степу за роки державного випробування становила 49,1 ц/га, в зоні Лісостепу - 62,4 ц/га. Гарантована надбавка до національного стандарту в зонах Степу та Лісостепу 2,9-4,7 ц/га.

Суттєві прибавки урожаю сорту Малинівка до національного стандарту 2,5-29,7 ц/га отримані у 18 сортодослідах 13 областей України (Житомирській, Дніпропетровській, Миколаївській, Вінницькій, Полтавській, Харківській, Рівненській, Кіровоградській, Луганській, Тернопільській, Чернівецькій, Запорізькій, Одеській).

Максимальні урожаї сорту Малинівка 101,0 та 110,9 ц/га одержані у ДП «Дослідне сільськогосподарське виробництво ІФРГ HAH України» Київської області в 2008 та 2012 роках.

Високі врожаї 103,0; 95,5; 94,6 ц/га також отримано в Вінницькому Держекспертцентрі (Вінницька область), Кіровоградському Держекспертцентрі (Кіровоградськаобласть), Первомайському Держекспертцентрі (Миколаївська область), відповідно.

АГРОТЕХНІЧНІ ВИМОГИ: для отримання високих урожаїв сорт Малинівка необхідно вирощувати за інтенсивною технологією по кращим попередникам. Друге підживлення азотними добривами проводити лише після виходу рослин у трубку. З метою отримання високоякісного зерна потрібно проводити третє підживлення сухими азотовими туками чи позакореневе підживлення карба­мідом N10-15 кг д.р. на га у фазі колосіння - молочна стиглість.

Для забезпечення отримання високих урожаїв зерна необхідно проводити 2-3 разовий захист рослин від шкідників та хвороб, особливо після викидання колосу, фунгіцидами типу альто супер, фалькон чи фолікур.

Норма висіву насіння 5,5-6,0 млн. схожих зерен на 1 га залежно від зони та вологозабезпечення. Сіяти необхідно в другій половині оптимальних строків.

Характерною особливістю сорту є високі посухостійкість та екологічна пластичність.

В нас ви можете придбати насіння сорту Малинівка за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Малинівка можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.