Фермерка

Купити насіння Фермерка

Фермерка

Пшениця озима м’яка

Оригінатор - Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН.

Рік внесення до Реєстру сортів рослин України -   2014 рік для вирощування в Степовій і Лісостеповій зонах України.

Апробаційні ознаки: різновид erythrospermum. Стебло з середнім восковим нальотом на верхнім міжвузлі. Колос зі слабким восковим нальотом, циліндричної форми, довжиною 8-9 см, середньої щільності. Остюки довгі (10 см), зазублені, після виколошування мають антоціанове забарвлення. Колоскова луска ланцетної форми зі слабкою нервацією, зубець колоскової луски довгий, ледь зігнутий. Плече колоскової луски вузьке, піднесене. Зерно червоне, середньої величини, овальної форми з широким опушеним чубком. маса 1000 насінин 43 г.

Біологічні особливості: сорт середньостиглий (вегетаційний період 298 днів), колосіння та визрівання відбувається в строки близькі до стандартів, середньорослий (висота рослин 89 см), стійкий до вилягання. Має добру кущистість і може формувати 700 і більше продуктивних пагонів на 1 м2. Зимостійкість підвищена -7,0 балів в польових умовах толерантний до основних шкодочинних хвороб.

Господарчі ознаки: Потенційна врожайність 11,0 т/га. Має високу стабільну врожайність. В конкурсному сортовипробуванні інституту вона складала 9,50 т/га. Якість зерна відмінна. Зерно, в залежності від місця і умов вирощування, містить 12,4-14,5% білка і 25-29,9% клейковини, сила борошна 431 о.а., об’єм хліба 750 мл.

Агротехнічні вимоги: сорт універсального типу використання. Придатний для вирощування по різних попередниках, кращі чорний пар, зайняті пари, багаторічні трави, кукурудза на силос за звичайною та інтенсивною технологією, максимальний врожай формує при застосуванні інтенсивної технології та оптимальних доз мінеральних добрив. При вирощуванні необхідно проводити захист рослин від хвороб і шкідників. Насіння перед посівом необхідно протруювати фунгіцидом в суміші з інсектицидом. Строки сівби загальноприйняті для зони.

Норма висіву насіння становить 4,5 млн схожих зерен на 1 га  по пару i 5,0 млн за непаровими попередниками.

В нас ви можете придбати насіння сорту Фермерка за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Фермерка можна у Каталозі продукції

 

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.