Епоха Одеська

Купити насіння Епоха Одеська

Епоха Одеська

Пшениця озима м’яка

Оригінатори: селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства  та сортовивчення,  ЗАТ «Селена».

Занесений до реєстру сортів рослин України з 2010 р. Рекомендований для вирощування в Степовій та Лісостеповій зонах країни.

Апробаційні ознаки: різновид еритроспермум. Колос білий, остистий, з помірним восковим нальотом, довжина 95-105 мм,  середньощільний (17-21 колосок на 10 см стрижня). Ості білі, зазублені, розходяться під кутом 45 градусів, колоскова луска овальна, кіль наявний. Зубець колоскової луски ледь зігнутий, довгий. Плече пряме, широке. Зернівка червона, овальної форми, середньої крупності. Сорт середньорослий (92-101 см), високостійкий  до вилягання, показав високий рівень морозостійкості (8-9 балів). Маса 1000 насінин – 35-40 г.

Господарські та біологічні особливості:  високоінтенсивного типу універсального використання на високих та середніх агрофонах. Вирізняється високою продуктивністю. За роки станційного сортовипробування він перевершив при середній врожайності 72,4 ц/га сорт Альбатрос Одеський на 13,5 ц/га і Куяльник на 3,5 ц/га. Високий рівень урожайності забезпечується високою кущистістю (750-800 продуктивних стебел на метр квадратний), крупним колосом (50-65 зерен в колосі). Генетичний потенціал сорту 100-110 ц/га.  Вегетаційний період – 272-284 днів. Сорт відноситься до середньостиглих, виколошується і дозріває на 2-4 дні раніше Альбатроса Одеського. Добре витримав посуху 2007 року. Має польову стійкість до бурої іржі (5 балів), жовтої іржі (4 бали), борошнистої роси (5 балів). Норма висіву – 4,5-5,0  млн. схожих зерен на 10 га.

Агротехнічні вимоги:  висока продуктивність  досягається при вирощуванні на високих агрофонах та інтенсивної технології.

Особливості сорту: проявив високу позитивну реакцію на високий фон мінерального  азотного живлення (прибавка 26,5%) та стабільність урожайності в залежності від строків сівби.

В нас ви можете придбати насіння сорту Епоха Одеська за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
З усіми сортами пшениці озимої м’якої ви можете ознайомитись на сторінці: Пшениця озима М’яка
Ознайомитись з ціною сорту Епоха Одеська можна у Каталозі продукції

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.