Слобожанка

Купити насіння Слобожанка

Слобожанка

Гречка

Реєстратор сорту – Сумський інститут агропромислового виробництва УААН.

У Реєстр сортів рослин України внесений в 2004 р.

Рекомендована зона вирощування: Полісся, Лісостеп, Степ.

Сорт пройшов державне сортовипробування, занесений до Реєстру сортів рослин України на 2004 рік і рекомендований для вирощування в усіх природно-кліматичних зонах країни. Створений шляхом індивідуально-сімейного добору з гібридної комбінації диплоїдної гречки сортів Астра, Колективна.

Різновидність алята. Звичайний морфотип. Середньостиглий – 80-85 діб. Висота рослин 95-105 см, добре облистяні, гіллясті. На основному стеблі 6-8 вузлів. Квітки і бутони блідо-рожеві. Плоди крилаті, від світло-коричневих до темно-коричневих. Вирівняність зерна 85-88 %. Маса 1000 зерен – 28,4 г, вміст білку 16-17 %. Плівчастість – 19,8 %. Вихід крупи – 74-77 %. Смакові якості каші високі. Віднесений до цінних сортів за якістю зерна.

Відповідає вимогам сорту для вирощування по інтенсивній технології. Особливостями сортової агротехніки є розміщення по добре удобрених попередниках при нормі висіву 3,5-4,0 млн. схожих зерен на гектар при рядковому способі посіву і 2,0-2,5 – при широкорядному.

Сорт урожайний. За роки випробування на сортодільницях Сумської області забезпечив середній урожай 23,0-25,0 ц/га, що на 2-3 ц/га вище за стандартний сорт Українка.

Як свідчать дані сортодільниць за роки випробування потенціал сорту значно вищий. Так, на Ужгородській сортодільниці урожай сорту становив 29,0 ц/га, Чернігівській 30,0 ц/га.

В нас ви можете придбати насіння сорту Слобожанка за найкращими цінами. 

Корисні посилання:
Ознайомитись з цінами на насіння сорту Слобожанка можна у Каталозі продукції.

Відгуки:

Відгук надіслано Відгук буде опубліковано після перевірки

Номер телефону або E-mail

Ваш запит надіслан. Наш менеджер зв'яжеться з вами.