Щороку, по закінченню основних польових робіт, ми маємо можливість обрати та здійснити маленьку подорож Україною. Такі поїздки стали для нас традиційними, колектив з нетерпінням чекає нагоду відпочити та поспілкуватися у невимушеній дружній обстановці. Цієї осені це третя подорож для працівників ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН».

Ми подорожували Харківщиною, їздили в Запоріжжя, на о. Хортицю. Цього разу колектив Дослідного господарства «Елітне» обрав Полтавську область. 27 жовтня працівники зі своїми родинами та друзями рано вранці від контори господарства вирушили в автобусну екскурсію.

Гостинна Полтава зустріла нас приємною погодою, своїми чарівними краєвидами. Доглянуте і затишне місто над Ворсклою існує вже більше тисячі років. Можна сказати, що той, хто не був у Полтаві, не знає України. Полтавщина – земля, оспівана розповідями Гоголя і Котляревського. На її полях відбулась поворотна у Світовій історії Полтавська битва. Полтавою було дуже приємно гуляти. Місто зберегло безліч історичних споруд. Ми прогулялись Круглою площею, яку було побудовано на згадку про перемогу над шведами. Незабутнє враження залишила для наших мандрівників Біла Альтанка та пам’ятник українській галушці у сквері на місці укріплень старої Полтави.

Далі перед нами постала Диканька – родове володіння роду Кочубеїв. У Диканьці ми прогулялись Гоголівськими стежками. Потім нас чекав обід з борщем і пампушками та вареничками зі сметаною.

Підкріпившись та перепочивши, ми вирушили до Опішні – «гончарної столиці» України. Величезний музей українського гончарства, парк глиняних скульптур та майстер-клас з гончарства залишили в наших серцях найтепліші спогади.

Кожного разу, повертаючись з поїздки, ми одностайно розуміємо, що в гостях добре, а вдома краще! Розуміємо і вкотре доводимо собі, що Україна – найкраща в світі, а наші люди – найцінніший скарб!

Далі буде)