Святкування 80-річного ювілею «Елітного»

19 серпня 2017 р. у Будинку культури селища Елітне відбулося святкування 80-річчя господарства. Розділити свято разом з «Елітним» приїхали численні гості.

Поважні гості від Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської районної державної адміністрації, Кулиничівської селищної ради не залишили без уваги визначну подію в житті господарства.

Привітати трудовий колектив ДП «ДГ «Елітне» прибув директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Нездюр О. В. Він відзначив великий вклад «Елітного» в отриманні рекордного намолоту зерна в 2017 році в Харківській області почесною грамотою від Департаменту АПР ХОДА.

Почесною грамотою від Харківської обласної ради трудовий колектив «Елітного» нагородила Кулик О. Г., начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради.

Привітали господарство зі святом голова Харківської районної ради Литвиненко М.В. та заступник голови Харківської райдержадміністрації Малишева О.В.

Багато теплих слів пролунало від голови обласної профспілки працівників АПК Байбакової Н. П., яка в цей день святкувала свій День народження.

Поздоровив зі святом колектив «Елітного» директор Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва Кириченко В. В.

Ми пишаємось, що  свято розділила з нами делегація від Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва у складі ректора О.В. Ульянченка, помічника ректора з навчально-виховної роботи С.І. Василішина та завідуючого практикою С.О. Марченка.

З привітальним словом та оголошенням великих змін на краще у найближчому майбутньому для селища Елітне виступив голова Кулиничівської селищної ради Романов М. І.

Ми раді відчувати підтримку відділу АПР Харківської райдержадміністрації та бачити на святі начальника відділу АПР Редченка О. Л.

Ми дуже раді, що на свято завітали попередні директори господарства, ветерани та колишні працівники ДП «ДГ «Елітне».

Ми висловлюємо вдячність творчому колективу Будинку культури селища Елітне на чолі з директором Гребенюком А.М. за організацію і проведення чудового святкового концерту. Ми дякуємо В. Лашко, переможцю численних міжнародних конкурсів, за те, що знайшов час поздоровити елітнян і гостей господарства своїм талановитим виступом.  Окрема подяка Елітнянській школі за поздоровлення та створення гарного кліпу і пісні про ДП «ДГ «Елітне».

 Дякуємо нашим бізнес-друзям за безцінну підтримку в повсякденному житті та за щирі привітання в день 80-річчя.

Дякуємо всім, хто завітав до концертної зали Будинку культури.

Низькій уклін всім-всім! Святкування нашого Дня народження пройшло на «ура»!

З повагою від імені колективу ДП «ДГ «Елітне» ІР НААН»,

директор Орлов В. В.   

Інші фотографії можно подивитись у фотогалереї на нашому сайті.