Дорогі односельці! Дорога моя численна родина – наш колектив!

Сьогодні ми з вами святкуємо важливу дату – вісімдесяту річницю з дня заснування дослідного господарства «ЕЛІТНЕ». Я щасливий і дуже вдячний долі за те, що зміг своє життя присвятити роботі в селі, на своїй Батьківщині!

За часи існування господарство жодного разу не змінило форми власності - воно функціонує в інтересах та на користь держави. Елітне було і залишається провідним виробником насіння на сході України, на сьогодні ми розширюємо горизонти реалізації до Казахстану, Туреччини, Німеччини. Ми своєю щоденною працею доводимо, що вітчизняна селекція конкурентоспроможна, що українські селекціонери працюють на високому рівні.

 Історія майже кожної родини пов’язана з Елітним, тому сміливо можу назвати цей день сімейним святом. Сьогодні я хочу подякувати щиро всім фахівцям, робітникам, патріотам і професіоналам своєї справи, які довгі роки свого життя присвятили роботі в Елітному. А це чотири покоління трударів! Ми завжди будемо брати з вас приклад, будемо переймати ваш досвід, будемо навчати молодь любити і шанувати землю, хліб.

На даний час в господарстві працює 50 відданих своїй професії людей. На час збирання урожаю до нас приєднуються і пенсіонери, і молодь, щороку допомагаючи на польових роботах та під час жнив. Я вдячний вам за ваш нелегкий труд, за щоденне сумлінне виконання своїх обов’язків. Я бажаю всім, щоб в ваших родинах панував порядок і добробут, нехай доля частіше посміхається вам, нехай множиться те добро, яке ви віддаєте людям, та обов’язково повертається до вас!