ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН» створено в 1937 р. як провідне науково-дослідне підприємство з апробації, впровадження і поширення передової інноваційної продукції, насамперед, в Харківській області та за її межами.

З кожним роком росте попит на насіннєву продукцію, вироблену господарством, так як постійно вдосконалюється технологія підготовки насіння, відпрацьовуються нові технології вирощування сільськогосподарських культур, закладаються досліди на полях, розробляються нові підходи до насінництва з метою отримання високоякісного посівного матеріалу.

Це неодноразово відмічене Міністерством аграрної політики та продовольства і Національною академією аграрних наук України. Так, за підсумками 2017 р. рівень спеціалізації та товарності насінництва господарства сягнув вище 90 %.

За співпраці з Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН України (м. Харків), Інститутом фізіології рослин і генетики НАН України (м. Київ), Селекційно-генетичним інститутом – НЦНС (м. Одеса) створюється асортимент найсучасних сортів і гібридів сільськогосподарських культур, адаптованих до різних умов вирощування, і задовольняє найвимогливішого господаря.

Просимо звернути увагу, що діє гнучка система знижок. При замовленні від 5 до 10 т – до 5%, при замовленні від 10 до 20 т – до 10%, від 20 т – до 15 % від прайсової ціни.

Ми щиро вдячні за довготривалу співпрацю з постійними клієнтами та завжди відкриті до нових стосунків!

Маємо надію на довготривалу, плідну співпрацю!

 

З повагою,

директор ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН»                                        В. В. Орлов