Наприкінці року експерти Національного бізнес-рейтингу склали перелік найефективніших та найстабільніших підприємств країни. 

Мета рейтингу полягає в тому, щоб об’єктивно 

оцінити діяльність вітчизняних підприємств та визначити кращих представників національної економіки. Для аналізу використовують більш ніж півсотні критеріїв: прибутковість, 

платоспроможність, надійність тощо. Оскільки в основі рейтингу полягають статистичні дані, то будь-який вплив на результати ранжування категорично виключений, - стверджують представники Національного бізнес-рейтингу.

      До переліку лідерів потрапило і наше підприємство. ДП «ДГ «Елітне» ІР НААН» отримало Золото рейтингу серед суб’єктів господарювання України державного сектору економіки.

 

     Колектив господарства складається з 50 співробітників, професіоналів - людей, відданих насінницькій справі, які шанують традиції та працюють для збереження державності і підтримання високого рейтингу рідного краю.

       Вчені Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва щороку виводять нові,  більш продуктивні та пристосовані до різних умов вирощування сорти сільськогосподарських культур, а господарство, поширюючи ці сорти, веде роботу над поліпшенням якості вирощеної та очищеної продукції. Наше насіння користується  великим попитом як на ланах України, так і далеко за її межами. Протягом 2016 року були проведені ділові зустрічі, виїзні засідання, Дні поля з такими закордонними партнерами у сфері насінництва як КНР, Казахстан, Туреччина.

       З великою вдячністю ми співпрацюємо з постійними покупцями та завжди відкриті для нових ділових стосунків. «Елітне» залишається лідером виробництва насіння Слобожанщини. Тож приїжджайте за насінням до Елітного!