5 липня на базі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва відбувся науково-практичний семінар – «День поля 2019», присвячений також 140 дню народження В. Я. Юр’єва. 
Захід зібрав понад 150 учасників із Харківської та сусідніх областей. Аграрії мали змогу із самого ранку зустрітись, поспілкуватись на гостинному ганку біля адміністративного корпусу ДП «ДГ «Елітне» ІР НААН. Після відкриття заходу директором Інституту В. В. Кириченком учасники вирушили до демонстраційного полігону, де на них чекав обряд благословення та освячення збору урожаю о. Андрієм. 
На Дні поля була акцентована увага на сучасних досягненнях селекції основних сільськогосподарських культур, на основних технологіях захисту та живлення польових культур. Вчені Інституту охоче поділились своїми знаннями, дослідженнями з усіма зацікавленими. 
Жваво і плідно промайнув День поля – 2019 в Інституті рослинництва ім. В. Я. Юр’єва. Маємо абсолютну впевненість у тому, що всі отримали максимум професійного задоволення від дня, який пройшов в колі однодумців, колег і друзів.