05 липня на базі ДГ «Елітне» відбулась міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології підвищення генетичного потенціалу рослин», присвячена 110-річчю з дня заснування інституту рослинництва ім В.Я. Юр’єва.

     Захід зібрав понад 200 аграріїв з усіх районів Харківської області, колег з Київської, Дніпропетровської, Полтавської областей, гостей з Білорусі та Молдови.

     Урочисту частину конференції відкрив Президент НААНУ Гадзало Я.М., який привітав і нагородив співробітників колективу інституту грамотами і відзнаками академії. Він наголосив на важливості і актуальності роботи вчених інституту над створенням районованих сортів сільськогосподарських культур, що дає змогу засівати площі угідь по всій території України.

     В ході проведення Дня поля-2018 учасники мали змогу ознайомитись з новітніми напрацюваннями вчених інституту в різних напрямках селекції озимих та ярих культур: пшениці, тритикале, ячменю тощо.  

     Багато привітань і теплих побажань пролунало в цей день на адресу інституту рослинництва.

     Колектив дослідного господарства щиро вітає Інститут в особі директора, академіка, доктора сільськогосподарських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Віктора Васильовича Кириченка з 110–м Днем народження! Ми бажаємо ввіреному Вам колективу невичерпної творчої наснаги, залишайтесь на довгі роки флагманом усієї галузі рослинництва України!