06 липня на базі Державного підприємства «Дослідне господарство «Елітне» Харківського району Харківської області відбувся один із найочікуваніших аграрних форумів Слобожанщини цього літа – «День поля – 2017».

На демонстраційному полігоні Державного підприємства «Дослідне господарство «Елітне» спільно з науковцями Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва (м. Харків), представниками компанії UKRAVIT відбулося ознайомлення з агротехнологічними та селекційними досягненнями колективу науковців інститутів вітчизняної селекції озимої пшениці, огляд та ознайомлення з демонстраційно-технологічними посівами зернових колосових культур та результатами застосування комплексної системи захисту та підживлень препаратами UKRAVIT.

Також учасники форуму мали змогу побачити процес переробки, очищення та сортування насіння за ощадною технологією Заводу «Фадєєв Агро», яка впроваджена та успішно використовуються ДП «ДГ «Елітне» ІР НААН» спільно з ТОВ «АГРОЕКСПЕРТ» Харківського району Харківської області.

В дружній, теплій обстановці учасники форуму обговорювали нагальні питання аграрного сьогодення, ділилися досвідом.

Наприкінці «Дня поля – 2017» серед учасників агрофоруму було проведено розіграш призів та цінних подарунків.

Колектив ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН» в особі директора Орлова В. В. висловлює щиру вдячність учасникам «Дня поля - 2017» за проведення заходу на сучасному, висококультурному рівні!

Інші фотографії з Дня поля можно подивитись у фотогалереї на нашому сайті.