Весна вступила в свої права, сонечко пригріло землю, і для дружнього колективу ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» настав час приємного клопоту – весняно-польові роботи.

Як відомо, що посієш, то й пожнеш. Ретельна підготовка до весняних польових робіт розпочалась ще взимку, працівники машино-тракторного парку «Елітного» відповідально підійшли до ремонту і налагодженню техніки, тому господарство в найкоротші терміни на 100% виконало роботи по прикриттю вологи та підготовці ґрунту до посіву. Перед посівом ранніх зернових поля було підживлено карбамідом. 

Станом на 5 квітня польові роботи в «Елітному» у самому розпалі! Закінчено сівбу ранніх зернових. Для впровадження у виробництво закладено посіви високих генерацій нових сортів ярої пшениці: твердої - Династія та м’якої – Улюблена. Посіяно новий сорт ярого тритикале - Боривітер Харківський. Ділянки розмноження ярого ячменю засіяні сортами, перевіреними часом - Взірець, Парнас, Інклюзив та лідерами продажів – Модерн та Аграрій.  

Одночасно з насінням було внесено нітроамофоску із розрахунку 100 кг на 1 га. На 50 % засіяні площі під горох. Насіння цієї культури висівається разом із торф’яною сумішшю Ризогумін, яка необхідна для азотфіксації, що збільшить врожайність гороху та наситить ґрунт доступним азотом.

Через два дні господарство буде звітувати про закінчення посівної кампанії ранніх зернових.

Водночас посіви озимих зернових були підживлені дікалієфосфатом. Цей агрохімічний захід дозволить мінімізувати дисбаланс розвитку первинної та вторинної кореневих систем і збільшить засвоюваність азоту, який буде внесений прикоренево найближчим часом.  

Колектив ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» з впевненістю дивиться у майбутнє та очікує отримати гарний урожай, щоб забезпечити потребу сільгосппідприємств в якісному посівному матеріалі. Слава Україні!