14 червня в ДГ «Елітне» зустрічали делегацію вчених Ляонинського університету з Китаю. Україно-Китайське партнерство стрімко розвивається саме в сільськогосподарській галузі, яка досить широко розвинена в КНР і є стратегічною в нашій державі. У Китаї вирощують понад 50 видів польових, 80 видів городніх і 60 видів садових культур. У окремих регіонах Південного Китаю виробники вирощують до трьох урожаїв основних видів сільськогосподарської продукції та до п’яти урожаїв овочів на рік.

      Головною метою наших закордонних колег було вивчення питань селекції, вирощування, доробки насіння кукурудзи. Вони детально вивчають всі етапи створення нових сортів і гібридів, відвідали вітчизняний насіннєпереробний кукурудзяний комплекс.

     За підсумками останніх років Україна стала найбільшим експортером кукурудзи до Китаю, посунувши навіть США. Основний обсяг кукурудзи поставляється з України. На збільшення обсягів українських зернових у поставках до Китаю вплинуло збільшення інтересу китайських споживачів до органічної продукції. Саме в цьому криється відповідь на запитання, чому українська аграрна продукція стала пріоритетною для наших партнерів з КНР. Подібна позиція китайських колег вкотре підтвердила - вітчизняна кукурудза не містить ГМО, а її якість є високою та відповідає всім міжнародним нормам та стандартам. 

     Ми із радістю ділимось нашим досвідом з колегами, задоволені тим, що можемо гідно представляти свою продукцію на міжнародній торгівельній арені. Та всіх секретів якості нашої продукції розкрити не можемо, точніше не всі зможуть відтворити сам процес виробництва, бо ми женемось не тільки за кількістю, а насамперед за якістю насіння. Працюємо самовіддано, по-українські, з Україною в серці!