З 6 по 9 червня 2018 року у м. Києві на території НК «Експоцентр України» відбулась ювілейна 30-та виставка «АГРО-2018».

Виставка «АГРО-2018» - найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

У виставці взяли участь близько 1250 учасників з 16 країн світу.

Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» представлене на виставці як одне із провідних підприємств в галузі насінництва України.

Традиційно, по завершенню виставки відбулося визначення лідерів в агропромисловому секторі економіки країни. Дуже приємно, що до списку найкращих було включено Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне».

З гордістю повідомляємо, що в номінації «Кращий вітчизняний товар в 2018 році», а саме насіння сільськогосподарських культур високих генерацій, ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» зайняло перше місце та вибороло золоту медаль! Нагороду за підписом Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Мартинюка М. П. на офіційному врученні отримав директор господарства Орлов В. В.

Також господарство було нагороджено дипломом ювілейної 30-ї виставки «АГРО-2018».

Дякуємо за високу оцінку нашої праці!

 

З повагою, від імені колективу ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН» директор В. В. Орлов.