«Елітне» нагороджене золотою медаллю!

На 29-й Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», яка проходила 7-10 червня на території НК «Експоцентр України» м. Київ, Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» представлене в рамках виставкового блоку Національної академії аграрних наук - «Зерно України» як одне із провідних підприємств в галузі насінництва України.

Традиційно, по завершенню виставки, проходило відзначення найкращих регіонів (областей, районів), підприємств, установ, організацій нашої держави. До списку лідерів включено і наше господарство. Це означає, що кропітка праця колективу гідно оцінена.

Приємно відзначити, що за результатами конкурсу Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» стало переможцем в номінації Кращий вітчизняний товар в 2017 році, а саме насіння сільськогосподарських культур високих генерацій і вибороло золоту медаль! Нагороду за підписом Міністра аграрної політики та продовольства України Т. В. Кутового на офіційному врученні отримав директор господарства Орлов В. В.. Колектив «Елітного» з гордістю сприйняв новину про перемогу. Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

З повагою, колектив ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» ІР НААН».