Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» за бюджетною програмою 2801230 «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» передбачено видатки в обсязі 1000 млн. грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №106 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.  

Фінансова підтримка надається: фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебуває не більше ніж 500 гектарів земель сільськогосподарського призначення, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 15 млн. грн.; сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу, до складу якого входить не менше ніж 20 членів, серед яких повинні бути не менше ніж одне фермерське господарство, а інші - фізичні особи, у власності та користуванні кожної з яких перебуває не більше ніж 100 гектарів земель сільськогосподарського призначення.

Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств за напрямком часткова компенсація вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння с.-г. культур вітчизняної селекції (категорій базове та сертифіковане) передбачає отримання компенсації у розмірі 80% вартості насіння (без урахування сум податку на додану вартість, але не більше 30 тис. грн. на одне господарство).

Державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» вирощує і реалізує насіння зернових, зернобобових та технічних культур високих генерацій вітчизняної селекції.

Ознайомитись з цінами на насіння можна у Каталозі продукції.

Нагадуємо, що ДП «ДГ «ЕЛІТНЕ» надає повний пакет підтверджуючих документів, які необхідні для отримання часткової компенсації вартості насіння.