Соя за посівними площами і валовим збором зерна стала головною культурою світу. Її вирощують більше 40 країн на загальній площі понад 50 млн. га. Таке велике поширення сої пояснюється універсальністю її використання, як важливої продовольчої, технічної та кормової культури. Зумовлено це винятково сприятливим поєднанням у насінні сої органічних і мінеральних речовин.

Серед багатьох сортів сої вигідно вирізняється сорт «Спритна» зернового напряму використання, який виведено вітчизняним лідером-селекціонером – Інститутом рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН (м. Харків), та апробовано і впроваджено у виробництво на полях Державного підприємства «Дослідне господарство «Елітне».

«Спритна» відповідає умовам ідеального попередника по тривалості вегетації: цей сорт сої є ранньостиглим (від сівби до збирання урожаю необхідно 90-95 діб). А завдяки таким характеристикам, як підвищена посухостійкість та стійкість до вилягання, маючи висоту рослин на рівні 75-85 см, сорт «Спритна» придатний до вирощування як в Лісостеповій, так і в Степовій зонах України. Потенційна урожайність сорту сої Спритна сягає до 40 ц/га. За комплексним показником вмісту білка й олії в зрілому насінні сорт «Спритна» посідає одне із перших місць: вміст білка – 40%, вміст олії – 23%.